İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız parsiyel olan eşyalarınızı adresten alıp adrese teslim etmektedir. İstanbul’ dan İzmir veya herhangi bir noktaya komple değilde parça eşya göndermek istiyorsanız bu konuda Kilercioğlu Nakliyat’ın hizmet kalitesine güvenebilrsiniz.

Parça eşya taşımada eşyalar araç içinde belli bölümlerde yer ayrılarak nakliye işlemi gerçekleştirilir. Ege bölgesinine her daim günlük parça eşya nakliyesi firmamız tarafınca yapılmaktadır. Parça eşyalarınız ne olursa olsun firmamız tarafından mümkün olduğunca çözüm üretilerek güvenli taşınması yapılır. Genellikle İstanbul’ dan Ege bölgesine parça eşya taşımalar daha çok yazlık eşyalar, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, bekar eşyası, koltuk takımı ve bunun benzeri hacmi küçük eşyalar taşınır.

Kilercioğlu nakliyat parça eşyalarda bireysel olduğu kadar kurumsal taşımalarda da mümkün olduğunca uygun fiyat güvenillir hizmet kalitesi ile müşterilerine her zaman çözüm ortağı olmuştur. İstanbul İzmir arası kurumsal anlamda ofis yada büro parça eşya taşıma hususunda Kilercioğlu Nakliyatı seçerek doğru bir karar vermiş olduğunuzu göreceksiniz. Parça eşya taşımalarında fiyat bilgisi için gerek İstanbul gerekse İzmir de bulunan şubelerimiz ile irtibata geçerek müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp fiyat bilgisi alabilrsiniz.