İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

Her şey zamanında sloganı ile sektördeki başarısını yakalamış olan Kilercioğlu Nakliyat firmamız İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerinde de sizlere yine kaliteyi ve güvenli taşımacılık anlayışını sunmaktadır. Güler yüzlü hizmetimiz ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile İstanbul Bodrum arası nakliye işlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getiriyoruz. Güvenilir, sigortalı ve profesyonel taşımacılık ilkelerine bağlı kalan firmamız sizlere nakliye sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm desteği sunuyor. Şehirler arası nakliyatın zorluklarını ve tecrübesiz firmaların sorunlarını yaşamak istemiyorsanız tecrübeli personelimiz ve geniş araç filomuzun sizlere sağlayacağı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Firmamız İstanbul Bodrum arası yaz aylarında haftada 3-4 kez, kış aylarında ise 1-2 kez sefer düzenleyerek eşyalarınızı adresinize hem zamanında, hem de sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Eğer siz de komple evinizi ya da parça eşyalarınızı İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmeti sağlayan Kilercioğlu Nakliyat firmamızla taşıtmak isterseniz anında müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız sizlere şu hizmetleri sağlamaktadır;

  • Bizimle irtibata geçmeniz halinde öncelikle adresinize gönderilen eksperlerimiz tarafından taşınacak eşyalarınız incelenir ve uygun taşıma teknikleri, fiyat ya da diğer detaylar hakkında planlama yapılır.
  • Tüm planların hazırlanması ile birlikte siz de koşulları uygun görürseniz anlaşma imzalanır.
  • Anlaşılan tarihte personelimiz ve aracımız adresinize gelerek taşıma işlemlerine başlanır.
  • Tüm eşyalarınız uzman çalışanlarımız tarafından özenle ve titizlikle paketlenir.
  • Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ya da diğer sökülebilen eşyalarınız dikkatli bir şekilde sökülerek ambalajlanır.
  • Yeni adresinize güvenle ulaştırılan eşyalarınız istediğiniz gibi yerlerine konur ve sökülen büyük eşyalar tekrardan dikkatle monte edilir.
  • Sizinde son kontrolleri yaparak onay vermeniz neticesinde taşıma işlemleri sonlandırılır.

Sizlere hak ettiğiniz kaliteli hizmetleri sunarak ve verdiğimiz sözleri eksiksiz olarak yerine getirerek uzun yıllar eşya taşımacılık sektöründe evden eve nakliyat firmaları arasında referans ve müşteri potansiyeli açısından en iyi firma olma yolunda ilerliyoruz. Ev, ofis, fuar, piyano, hastane ve parça eşya taşıma gibi birçok alanda sizlere kolaylıklar sunan firmamız Türkiye genelindeki tüm illere ve tüm şehirlere profesyonel olarak taşıma hizmeti sağlamaktadır. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat alanında da kendini kanıtlamış olan Kilercioğlu Nakliyat gerek personeli, gerek geniş araç filosu, gerekse de kullandığı kaliteli malzemeleri ile sektörün öncü ve lider firmaları arasında yerini alıyor. Siz de taşıma işlemlerinizi sorunsuz ve güvenilir bir firma ile gerçekleştirmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz
yeterlidir.