İstanbul Çanakkale Arası Ev Taşıma

Kilercioğlu Nakliyat firması İstanbul Çanakkale arası ev taşıma hizmetlerinde profesyonel ve teknolojik imkanlar sunan bir taşıma firmasıdır. Bir şehirden başka bir şehre taşınmanın maliyeti ve stresli yükünden kurtulmak için en ideal çözüm bu işi üstlenecek profesyonel bir taşıma firması ile anlaşmaktır. Firmamız bu aşamada sizi tüm stresli süreçlerden kurtararak eşyalarınızın paketlemesinden yeni adresinize kadar taşınması aşamasında her türlü kolaylığı sunmaktadır. Hijyenik malzemeler ve teknolojik ekipmanlarımız ile taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır. Ayrıca müşteri odaklı sunduğumuz hizmetlerde müşterinin gözünden bakarak ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri de dikkate almaktayız.

  • İstanbul Çanakkale arası ev taşıma hizmetlerimiz şunlardır;
  • Firmamız tarafından taşınacak eşyaların ve uygun taşıma koşullarının belirlenmesi için ücretsiz eksper gönderilmesi
  • Eksper tarafından yapılan tespitlerin sizin açınızdan da onaylanması ile birlikte anlaşmanın yazılı hale dönüştürülmesi
  • Anlaşılan gün ve saatte anlaşmada belirlenen personel ve aracın adresinize gelerek taşıma işlemlerine başlaması
  • Eşyalarınızın deneyimli çalışanlarımız tarafından uygun malzemeler ile paketlenmesi ve ambalajlanması
  • Paketlenen eşyaların zarar görmeden taşıma araçlarına yüklenmesi
  • Yükleme işlemlerinin tamamlanması ile birlikte eşyalarınızın yeni adrese doğru yola çıkarılması
  • Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınızın personel ekibimiz tarafından yerleştirilmesi ve gerekli montaj işlemlerinin tamamlanması
  • Yerleştirme işlemlerinin tamamlanması ile birlikte sizin kontrol etmeniz ve sizden alınan onay neticesinde taşıma işlemlerinin sona ermesidir.

Firmamız İstanbul Çanakkale arası ev taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerin eşyalarınızı güvenle teslim etmenizi sağlamak amacıyla sigorta hizmeti de sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık gibi riskli bir sektörde sigorta uygulamanın önemi ve bilincini sizlere de anımsatan firmamız uyguladığı bu politika ile sektördeki farkını ortaya koymaktadır. Eşyalarınıza sizin kadar değer veren, herhangi bir olası riski dahi göz önüne alarak eşyalarınızı yasal açıdan da kontrol altına alan ve taşıma işlemleri sırasında size hiçbir stres yaşatmadan sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınmanın keyfini sunan bir firma arıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz.