İstanbul Balıkesir Nakliye

Kilercioğlu Nakliyat olarak firmamız, bu alanda çok uzun süreler boyunca kazandığı tecrübesiyle müşterilerine ekonomik, hızlı ve güvenli bir hizmet vermeyi kendisine hedef edinmiştir. Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet veren firmamız İstanbul’dan Balıkesir’e ve Balıkesir’den İstanbul’a da aynı titizlikle nakliye hizmetivermektedir. Gün geçtikçe daha çok büyüyen nakliye ağı sayesinde yakın gelecekte Türkiye’nin tamamına hizmet vermeyi planlayan firmamız, evden eve nakliyattan en deneyimli firmalardan biridir.
Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat alanında ambalajlama, paketleme, taşıma, istifleme, nakliye, düzenleme gibi nakliyenin baştan sona her safhasında müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Ayrıca dolap, sehpa, masa, köşe koltuk gibi demonte (parçalarına ayrılarak yeniden montajı yapılabilen) eşyalar için, uzman personeli aracılığıyla montaj hizmeti de vermektedir. Eşyanız uzman personelimiz tarafından, orjinalliği bozulmadan sökülerek yeni evinizde istediğiniz yere montajlanmaktadır. Bu sayede hem büyük kütleli bir malzemenin boyutu küçültülerek fiyat olarak bir avantaj sağlanmış olunur, hem de taşıması ve evden çıkarması (bazı malzemeler evin şekli gereği demonte olmadan ya da asansör sistemi kullanılmadan çıkamayabilir) esnasında oluşabilecek hasarların önüne geçilmiş olunur.
Kaliteli Nakliyat Hizmeti
Nakliyat alanında yapılan yanlış anlayışlardan birisi fiyattır. Fiyatı çok uygun olan ve tanınmamış, bu alanda deneyime sahip olmayan firmalar ile yapılan sözleşmeli ya da sözleşmesiz anlaşmalar nedeniyle mağduriyet yaşayan birçok müşteri mevcuttur. Eşyaları hasar görmüş, kayıp ya da çalıntı haline gelmiş birçok müşterinin hatası çoğunlukla nakliye aşamasındaki yanlış tercihten kaynaklanmaktadır. Nakliye ilk önce doğru firmanın tercih edilmesi ile başlayan bir süreçtir ve en önemli süreçte budur. Çünkü yanlış nakliye firması sizi bu karışık durumda daha büyük bir karışıklığın içerisine sokabilir.
Kilercioğlu Nakliyat olarak doğru ve dürüst çalışmayı kendisine görev edinmiş bir firmayız. Çok uzun yıllardır bu sektörün içerisinde başarıyla çalışmamızda bunun bir kanıtıdır. Sizde uygun fiyat ve profesyonel hizmet anlayışı arıyorsanız Kilercioğlu Nakliyat olarak firmamız, tam aradığınız firmadır.
İstanbul’dan Balıkesir’e ve Balıkesir’den İstanbul’a evden eve nakliyat yapılmasına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibat kurabilir, merak ettiğiniz soruların yanıt bulmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul Balıkesir nakliye bizim işimiz.